حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

    فروشگاه ابنترنتی کتاب هادی با مدیریت آقای رضایی با سابقه ۱۵ساله در زمینه صحافی وچاپ انواع قرآن و کتب فرهنگی تاسیس و مدیریت می گردد.

در این فروشگاه قرآن های مجلسی مطابق با وقفنامه (عکس مرحوم)وسفارش شما با استفاده از بهترین اجناس موجود در بازار و بالاترین کیفیت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات روز دنیا وکادری مجرب با سابقه طولانی در امر صحافی وچاپ تولید وبدون هیچ واسطه ای به دست شما عزیزان می رسد.

استفاده از ماشین آلات مدرن سبب تفاوت چشمگیر تولیدات این فروشگاه با تولیدات مشابه موجود در بازار شده است که اغلب به صورت دستی با اشتباهات فروان انسانی همراه است وبدلیل اینکه به تولید انبوه رسیده اند واز مواد اولیه ارزان وکم کیفیت در تولیدآن استفاده شده است اصلا ماندگاری ندارند وبعد از چند بار استفاده دچار آسیب های جدی می شود.

علاوه بر تولید قرآن های مجلسی ،این فروشگاه در زمینه فروش کتب ومحصولات فرهنگی هم فعالیت داشته وتلاش کرده است که این محصولات را با نازلترین قیمت بدست شما عزیران در سرتاسر کشور برساند.

همچنین امتیاز ویژه  فروشگاه در این مورد است که در صورتی که شما عزیزان به هر دلیلی از سفارش خود ناراضی باشید ،این فروشگاه تمام مبلغ واریزی شما را بدون کم وکاستی مستردد می نمایید.

در پایان باید بگوییم این سایت مفتخر به داشتن دو نماد اعتماد زرین پال وایرپل می باشد که این موجب اطینان خاطر بیشتر شما عزیزان در جهت خرید آسان ومطمن می گردد. شما عزیزان با کلیک بر روی هر کدام از این نشان ها می توانید مشخصات دارنده نشان ومدیریت سابت را نظاره گر باشید .

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X